Türkiye'nin en güncel blog sitesi blogzenn.net'a hoşgeldiniz.
Cuma , 12 Ocak 2018
Anasayfa » İşe Yarayanlar » Medyum Ali Gürses

Medyum Ali Gürses

medyum ali hocaÖncelikle bir gün bu satırları yazabileceğim aklımın ucundan bile geçmezdi ancak aşk acısı insana her şeyi yaptırıyor. 6 senelik beraberlikten sonra geçtiğimiz sene evi durduk yerde terk eden ve beni şeytan gibi görmeye başladığını söyleyen eski eşim çocukları da alıp gitmişti ancak bir süre sonra bu duruma dayanamaz hale geldim. Kendisinden ziyade çocuklarımı da görememek acı oldu. Sonra birçok insan gibi internetten hacı hoca medyumlar araştırmaya başladım. Bu konulara hiç inanmayan biri olarak bir de üzerine 3 kez dolandırılınca iyice umudumu yitirdim. Giden paradan çok insanın hayalleri insana koyuyor ve aylarım bu şekilde çalınmış oldu. Tam bu işlerden umudu kesmişken yine benzer durumdaki bir arkadaşımın tavsiyesiyle Medyum Ali Gürses e ulaştım.

Önceleri kendisine de daha önceki kötü tecrübelerimden dolayı biraz güvensizce yaklaştım ve sanırım kendisini de

medyum ali gürses

medyum ali gürses

sorularımla bunalttım ancak kendisi tüm sorularıma sabırlı bir şekilde cevap verdi. Çalışmaya başladık inanın bu son paramdı ve artık başka çarem de kalmamıştı. papaz büyüsü gibi çalışmalar da vardı ancak bütçem vefke yetti. Bana kargoyla vefk yolladı ve üzerimde taşımaya başladım. 1-40 gün arasında sonuç alınacağı söyleniyordu internette de Medyum Ali beyden sonuç alanların yorumlarını her gün takip ettikçe umudum artıyordu ancak 3. hafta civarı hala sonuç yoktu. Baktığım yorumlarda genelde bu süreye kadar sonuç alınıyordu. Kendisini de yine birçok kez arayarak ve mail atarak bunaltmaya devam ettim ancak tam umudu kesmişken 25. gün civarında eski eşim o an beraber olduğu diğer bayandan ayrılarak bana geldiğini söyledi. Pişman olduğunu, ne desem haklı olduğumu söyleyip yemek davetinde bulundu. Bu yemekte her şey konuşuldu ve o kadar yaşattığı acıdan sonra yine de tabii ki teklifini kabul ettim şu an tekrar beraberiz. Her şeyden önemlisi çocuklarım. Ali Hoca telefonlara pek bakamıyor yoğunluğundan sanırım genelde mail ile iletişime geçtik ancak gönül rahatlığıyla önerebilirim. Allah herkesin karşısına şarlatanlara para kaptırmadan kendisi gibi güvenilir ve işinin ehli birini çıkarsın. Zira para kolay kazanılmıyor. Kendisinin web sitesi http://www.medyumali.com mail adresi de [email protected] idi sanırım.

944 views

Bir yorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

fotoshop maliye muhasebe ünlülerin pornoları mia khalifa sikiş amatör liseli rus sikiyor türkçe alt yazılı izle amatör çıtırı sikti
web
stats