Türkiye'nin en güncel blog sitesi blogzenn.net'a hoşgeldiniz.
Pazar , 14 Ocak 2018
Anasayfa » Teknoloji » LG G3 Ekran Sararma Sorunu ve Çözümü

LG G3 Ekran Sararma Sorunu ve Çözümü

LG G3 cihazların çok az bir kısmında ekran sararması sorunu görülmektedir. Bu sorunun temel nedeni ekranın aşırı ısınmasıdır. Performanslı oyunlar oynarken ekranda oluşabilecek aşırı ısınmalar sonucunda LG G3 cihazınızda ekran sararması sorunu görülebilir.

Peki LG G3 Ekran Sararmasının Çözümü Nedir?

Ekran sararması meydana geldiğinde bunun tek çözümü vardır ekran değişimi yaptırmak. Ne yazık ki onarımı mümkün değildir. LG G3 cep

lg g3 ekran sararması

lg g3 ekran sararması

telefonlarında ekran tek parça halinde ön cam + iç ekran + dokunmatik + dış çerçeve olarak bitişik haldedir. Bunlar takım halinde değişir. Sadece ekran değişimini yapmak yan sanayi ürünler ile mümkündür ama bu da telefonunuza zarar verebilir.

LG G3 Ekran Değişimi Garanti Kapsamında Mıdır?

Evet, ekran sararması kullanıcı hatası kapsamında bir sorun olmadığından değişimi garanti kapsamında yapılmaktadır. Ek bilgi olarak şunu da belirtelim, kullanıcı hatası olarak bir ekran değişimi talebiniz olursa (kırılma, çatlama vs.) 450-500 TL civarında bir masrafınız olacaktır.

Bu anlattıklarımız garantili cihazlar için geçerlidir. Yurt dışından getirilen bir cihaza sahipseniz, LG G3 ekran değişim ücretini cebinizden karşılamak zorunda kalacaksınız. G3’ün garantili fiyatı oldukça uygundur, imei atılmış ürünleri tercih etmemenizi öneririz. Zaten imei atılan cihazların tamamında şebeke sorunu vardır. LG G3 şebeke sorunu çözümü için tıklayın.

1.006 views

2 yorum

  1. benim g2 telefonumda sararma oldu servise verdim erkan değişimi yaptılar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

fotoshop maliye muhasebe ünlülerin pornoları mia khalifa sikiş amatör liseli rus sikiyor türkçe alt yazılı izle amatör çıtırı sikti
web
stats