İstanbul Eksiz Olukçusu

İstanbul bölgesinde eksiz oluk hizmeti sunan çok az firma mevcut.Bunun nedeni henüz teknolojinin burada çok yayılmamış olması.
Eksiz oluk firmalarının şimdilerde yeni yeni bu sektör içindeki incelikleri öğreniyor olmaları fiyatların yüksekliğinin asıl sebebi.
Bizim firmamızda her bütçeye uygun yöntemler bulunmakta.Bu yöntemlerden bazıları ise metel değişikliğine göre şekil değiştirmekte örnek vermek gerekirsek eğer şöyle söyleyebiliriz.

İstanbul Çinko Olukcusu

Siz eğer maddi imkanınız el veriyorsa ilk bakacağınız oluk işi çinko oluk metalidir.Çinko diğer oluk türlerine göre pahalıdır.
Pahalı olmasına öyle ama en pahalısı değil.Bir işte orta derece olmasını isteriz yahemen bozulmasın ama çok para da olmasın isteriz.İşte bu iş tam çinko oluk işi gibi.Çinko aldığınız zaman oluklarınızı bu metal ile yaptırdığınızda uzun yıllar sizi idare eder bozulmaz kokmaz kırılmaz.
Tek eksi yönü bakır kadar dayanıklı olmaması şimdi gelelim o konumuza.

İstanbul Bakır Olukçusu

İstabul da en pahalı sistem ise bakır oluk sistemidir.Çatı oluklarınızı eğer bakır üzerinden yaptıracaksanız çok paranız gidebilir ancak değermi derseniz kesinlikle.
Bir binanın olukları bakırdansa hemen göze çarpar ve o güzel duruşu hiç bir şekilde bozamazsınız üzerinden 100 yıl geçse bile.
Bu nedenle imkanınız varsa kesinlikle bakır oluk yaptırmanız sizin faydanıza olacaktır.Bakır oluk satın alımları üretimi ve motajı tarafımızdan yapılabilmekte.
Teknoloji konusunda dert yanmıştım biliyorunuz ilk getiren firma biz olduğumuz için bu tip ürünlerin üretimi artık çok kolay.Tabi yine altını çizelim üretim safhası olan atolyesi olan firmalar için gerçerlidir söylediklerimiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir