Türkiye'nin en güncel blog sitesi blogzenn.net'a hoşgeldiniz.
Cumartesi , 13 Ocak 2018
Anasayfa » Teknoloji » Fotoshop Yapmayı Sevenler İçin Fotor

Fotoshop Yapmayı Sevenler İçin Fotor

Fotor: Mükemmel Online Fotoğraf Düzenleme UygulamasıGeçtiğimiz zamanlarda online fotoğraf düzenleme uygulaması olarak oldukça kullanışlı olan BeFunky uygulamasını tanıtmıştık. Bu da fotoshop sevenlerin oldukça ilgisini çekmişti. Bu şeklinde servisler ile fotoğraflarınızı kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz. Fotor uygulaması da fotoğraflarınızı online olarak düzenleyebilmeniz için kesinlikle yararlı bir uygulama olarak dile getirilebilmektedir. Fotor ile fotoğraflarınızı düzenleyebileceğiniz benzer biçimde, kolaj da yapabilmektesiniz. Ek olarak Feysbuk kapak fotoğrafı hazırlamak benzer biçimde birçok mevzuda da yardımcınız olacak. Birçok düzenleme aracı mevcut. Photoshop‘a ek olarak, fotoğraflarınızı İnternet üstünde düzenlemeniz gerektiğinde, Fotor’u aklınızda bulundurmanız işlerinizi kolaylaştıracaktır.

AYRICA: Online Fotoğraf Düzenleme Aracı: Quick Picture Tools

Fotor: Mükemmel Online Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Hem ergonomik bir servis hem de oldukça süratli çalışıyor. Isterseniz uygulamanın aşağıdaki resmi bağlantısına tıklayarak, arzu ettiğiniz bir fotoğrafınızı derhal bugün bambaşka bir hâle getirebilirsiniz.

Adres: Fotor.com

Kaydet

Kaydet

108 views

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

fotoshop maliye muhasebe ünlülerin pornoları mia khalifa sikiş amatör liseli rus sikiyor türkçe alt yazılı izle amatör çıtırı sikti
web
stats