Türkiye'nin en güncel blog sitesi blogzenn.net'a hoşgeldiniz.
Cumartesi , 13 Ocak 2018
Anasayfa » İşe Yarayanlar » Fotoshop Yap İndirmeden

Fotoshop Yap İndirmeden

Başarılı fotoshop yapmak hem emek ister hem de bilgi gerektirir. Yapmak istediğiniz işlemin programın neresinde olduğunu bilmek çok önemlidir. Sizlere faydalı olmak için yayına aldığımız bu güncel blog sitemizde ilk olarak sizlere İndirmeden Fotoshop Yapımı hakkında bilgi vereceğiz. Fotoshop tutkusu olanlar için faydalı iki site önereceğiz sizlere. Birinde online fotoshop çalışmaları yapabileceksiniz diğerinde ise daha çok ders videoları izleyebileceksiniz. Bu sayede kendinizi fotoshop konusunda bir hayli geliştirmiş olacaksınız.

fotoshop yap indirmeden

fotoshop yap indirmeden

Şimdi gelelim tanıtacağımız sitelere. İlk olarak sizlere https://pixlr.com/editor/ sitesini tanıtmak istiyorum. Bu adreste birçok çalışmayı ücretsiz ve indirmeden yapacaksınız. Site oldukça kullanışlı ve basit. Takılacağınız bir husus olacağını sanmıyorum ama yine de hertürlü konuda destek olmaya çalışırım yorum bırakırsanız. Gelelim ikinci siteye. http://www.fotoshopyapin.com/ bu siteden de bolca fotoshop yapım videosu seyredebilirsiniz. Ben de ara ara bu siteye girip farklı şeyler öğreniyorum. İlginç taktiklerle yaptıkları fotoshop çalışmaları oluyor.

739 views

6 yorum

  1. ben çok güzel resimler yaptım kendi resmimle segilimin resmini birleştirdim 🙂

  2. ben fotoshop konusunda oldukça iyi olduğumu düşünüyorum yardımcı olabilir isteyene

  3. ben photoshop ile resmimi arabayla birleştirmek istiyorum.

  4. güzelliğime güzellik katıyorum fotoshopla 😀

  5. uzun zamandır bende fotomontaj ile uğraşmaktayım güzel açıklayıcı olmuş

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

fotoshop maliye muhasebe ünlülerin pornoları mia khalifa sikiş amatör liseli rus sikiyor türkçe alt yazılı izle amatör çıtırı sikti
web
stats