fotomontaj yap

Fotomontaj Yap Online

Meraba güncel blog sitemizin kıymetli takip edenleri. Bu yazımızda sizlere bilgisayarınıza program indirmeden fotomontaj yapımını anlatacağız. Bu sayede profesyonelce olmayan çalışmalarınızı online olarak oldukça ergonomik bir halde yapabileceksiniz.

Fotomontaj Iyi mi Yapılır

Fotomontaj yapabilmek için ilk olarak bir programa ihtiyacınız var. Bunun iş için en fazlaca kullanılanlar Photoshop, Fireworks ve Google Nik Collection’dır. Yazımızın devamında parasız bir halde Photoshop ile iyi mi çalışabileceğinizi öğreneceksiniz.

fotomontaj yap
fotomontaj yap

Normalde Google Nik Collection dışındaki yazılımlar ücretlidir. Sadece http://www.fotoshopyapin.com/online-fotoshop/ adresi üstünden yapacağınız çalışmalarda Photoshop‘u ücretsiz bir şekilde kullanacaksınız. Fotoshop yapımı hakkında bilginiz yoksa Fotoshopyapin.com’da anlatımı meydana getirilen onlarca ders sunumu var bunlardan yararlanabilirsiniz.

Peki Türkçe Fotomontaj Yapabilir Miyim

Doğal olarak ki. Yukarıda verdiğimiz linkte karşınıza çıkan online program tamamen Türkçe’dir. Daha ilkin asla fotomontaj yapmamış olsanız bile bu yazılımı kolaylıkla kullanabilecek kim bilir harikalar yaratacaksınız. Çalışmalarınızı bizimle de paylaşırsanız seviniriz.

Kaydet

“Fotomontaj Yap Online” üzerine 8 yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir