FERROLİ Kombileriniz İçin Beykoz’da Servis İmkanı

Yoğuşmalı kombi sistemleri denildiği zaman akla ilk gelen nadir markalardan biri olan Ferroli sizleri ısıtma sistemi elektroniğinde İtalyan tasarımı ile yıllardan beri son derece yüksek bir kalite çizgisinde buluşturmaya devam ediyor. Kombi gibi ısıtma sistemlerinde en önemli konunun montaj ve bakım olduğu her kombi kullanıcısı tarafından bilinen mühim konulardandır. Bu tarz işlemleri kendiniz yapamazsınız. Bu nedenle bakım ve montaj meselesinde güvenebileceğiniz, tecrübeli ve işinin ehli bir teknik servis ile çalışıyor olmanız gerekmektedir. Tam da bu ve bunun gibi diğer teknik servis hizmetleri için Özel Ferroli Servis Beykoz firmamız Beykoz’da konumlanmış olup yıllardan beri üstün servis hizmeti kalitesi ile Ferroli kullanıcıları için hizmet vermektedir.

ferroli

Firmamızda yaptıracağınız bütün servis işlemleri 1 yıl garantilidir. Verdiğimiz bu güvence ile yalnızca servis hizmetini yapıp bırakmıyor, hizmetimizin 1 yıl daha arkasında duruyoruz. Hızlı servis imkanımız sayesinde kombi ve diğer Ferroli ürünlerinizin servis sürecini uzun uzadıya bekleme derdinden tamamen kurtulmaktasınız. Kısa sürede çözümlenebilecek bütün sorunlar için de aynı gün servis hizmetimizi geliştirerek uzman kadromuz ile birlikte bu hizmeti her geçen gün daha iyiye taşımak için canla başla çalışmaktayız. Bakım, montaj konularının yanı sıra zaman zaman onarım durumlarında yedek parça desteği gerektiren konular ile karşı karşıya kalınmaktadır. Yedek parça konusunda da firmamız daima Ferroli marka ürünlerinizin bütünlüğü ve orijinalliği için orijinal parça değişimi yapmaktadır.

Özel İstanbul Ferroli Servis firmamızın her zaman ulaşmanızın mümkün olduğu 7/24 aktif bir çağrı merkezi ekibi bulunmaktadır. Bu sayede firmamız ile alakalı her şeyi istediğiniz her zaman danışabilmeniz ve servisteki ürün hakkında istediğiniz zaman bilgi edinmeniz mümkündür. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir